Золоті та срібні кольє гармонійно увійшли до повсякденних луків сучасних модниць. Великий асортимент та різноманіття форм дозволяє обрати актуальну прикрасу до ділового костюму, ультрасучасного образу та навіть до спортивного образа. Каталоги ювелірних магазинів України, та і Києва в тому числі, вам приємно здивують.

 

Кольє із золота історія

Кольє із золота (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/zolotoe-kole/), як символ статусу, з’явились дуже давно. Ще до нашої ери люди прикрашали свою шию дорогоцінним металом та камінням.

І якщо довгі роки золоте кольє казало лише про статус та заможність родини, передавалось із покоління до покоління, то зараз кольє із золота та срібла може дозволити купити собі майже кожен.

Сьогодні кольє обирається як символ унікальності та індивідуальності, спосіб виразити свій настрій, цінності та світосприйняття. Дякуючи ювелірам, що вигадують новинки не жалкуючи сил, асортимент магазинів засвідчує це без слів, підібрати кольє на шию зможе навіть найвибагливіший клієнт.

Також, в старі часи кольє носили через релігійні переконання, така тенденція зберігається і сьогодні.

 

Кольє із золота 585 проби у подарунок

Так як золоті кольє можна та треба носити кожного дня, комбінувати із різними стилями та луками, то така прикраса стає гарним варіантом подарунку.

Кому можна подарувати кольє із золота:

·         Підлітку – похресниці, дочці, племінниці чи сестрі.

·         Коханій людині – жінці, нареченій чи дівчині.

·         Мамі та бабусі.

·         Близькій подрузі.

Звісно, кольє із золота можна подарувати і просто колезі, тут все залежить від фінансової спроможності: кольє важить набагато більше підвісу, наприклад, то ж і ціна його значно вища.

 

Ціна на жіночі золоті кольє

Ціна на жіночі кольє із золота залежать від кількості металу, використаного для виготовлення прикраси, та додаткового оздоблення дорогоцінним камінням, тобто, дуже сильно варіюється від прикраси до прикраси.  Які кольє представлені на ринку України:

1.      Кольє із діамантами – мають високий цінник, але й блищать просто неймовірно. Такі прикраси передаються в сім’ях від покоління до покоління.

2.      Золоті кольє із дорогоцінним камінням, як то агат, аметист, перлини чи сапфіри.

3.      Кольє із фіанітами – ціна значно нижча за діамантові прикраси, чим і приваблює багатьох покупців.

4.      Із нанокристалами та різноманітними підвісами.

5.      Подвійні та потрійні.

Кольє із золота стають все більш популярними, адже така прикраса актуальна на кожен день, досить легко підібрати навіть дуже вибагливим особам та вони не потребують особливого чи складного догляду.

 

Де купити золоте кольє в Україні

Каталог магазину "Золотий Стандарт" (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/) представляє вашій увазі велику кількість кольє із золота різних кольорів, з додатковою інкрустацією дорогоцінним каміннями, різноманітними підвісами (монетки, сірники, конюшина, булавки). Також, є дуже актуальні на сьогодні патріотичні підвіси - із жовтими і синіми фіанітами, з емаллю у відтінок прапора, з тризубом. А карта України виглядає надзвичайно красиво у декольте, і на такій підвісці можна зробити пам'ятне гравіювання.