Ми маємо досвід у ремонті тріщин, дірок, подряпин, потертостей і плям на віконних рамах ПВХ, уникаючи необхідності дорогого ремонту.

Наші послуги з реставрації UPVC створять професійний довготривалий ремонт, який ідеально поєднується з рештою рами.

Не забувайте, ми також можемо перефарбувати всю вашу віконну раму, щоб надати їй абсолютно нового вигляду. Уникайте дорогої заміни та просто заповніть контактну форму, і ми зв’яжемося.
 

Доречи, ми для Вас пропонуємо Київ ремонт вікон безкоштовно, а також, пластикові вікна, ремонт окон Киев, со скидкой 60  процентов.


Як ми працюємо:
 -  Наші швидкі оцінки не включають прихованих комісій. Просто надішліть нам кілька відомостей про ваші пошкоджені рами з ПВХ, і ми надішлемо вам без зобов’язань кошторис із ціною, щоб упорядкувати речі. Ми не беремо плату за виклики та не приховуємо додаткових комісій.

 -  Ремонт можна замовити на зручний для вас час. Ми тут, коли ви потребуєте нас, тож виберіть найкращий для вас час, і якщо вам знадобиться змінити зустріч, це не проблема. Проте ми просимо попередити нас за 48 годин.
 -  Ми будемо тримати вас в курсі кожного кроку. Ви отримаєте повну інформацію про те, хто відвідає вашу зустріч напередодні ввечері, а також сповіщення за день, щоб ви знали, що ми вже в дорозі.

 -  Наші висококваліфіковані майстри обробки використовують матеріали професійного рівня. Після прибуття ми повністю перевіримо пошкодження ваших рам ПВХ. Ми почнемо з ретельного відновлення області, а потім вручну змішаємо колір і текстуру, щоб речі знову виглядали чудово.

 -  Ви можете розслабитися з нашою гарантією на ремонт. На всі наші ремонти надається 12-місячна гарантія, тож ви можете спокійно розслабитися та насолоджуватися нещодавно відремонтованими ПВХ рамами.

   Ремонт пластикового вікна.
Ось уже понад 15 років пластикові вікна є неймовірно популярними. Металопластиковий профіль виготовляють із ПВХ (полівінілхлориду) – пластмаси, що відрізняється високою міцністю та стійкістю до зовнішнього впливу.

Але трапляється, що у пластиковому вікні з'являються зайві отвори.

Це може бути пов'язано з:
 - Зносом деталей та їх розбовтуванням;
 -Заміною старих деталей на нові;
 - Встановлення нових елементів (наприклад, монтаж жалюзі).
 - Крім того, сліди можуть залишитися на підвіконні: тріщини або подряпини, сліди пошкоджень від хімікатів, горщиків квіток, гарячих предметів і т.д.

При витягуванні старих кріплень нерідко залишаються негарні дірки. Вони не тільки псують зовнішній вигляд конструкції, але можуть погіршувати ізоляційні властивості вікна. Щоб цього не відбувалося, необхідно загортати їх. Саме вкручування шурупів не порушує цілісність вікна. Завдяки своїй конструкції їх капелюшок щільно прилягає до поверхні конструкції і не пропускає повітря. Проблеми виникають тільки при викручуванні шурупів, коли залишаються дірки.