Текстове наповнення сайту – це особливе завдання, яке потребує уважного підходу. Є низка загальних вимог, які пред'являються текстів - це унікальність, грамотність, читабельність тощо. Але, як визначити необхідну довжину, щоб і зміст зберегти, і читач не втомився?
 Ми пропонуємо онлайн тренінги з продажу в Україні, та в СНГ.
 
Думки щодо цього розходяться, адже довгі і короткі статті мають своїх захисників і противників. Одні кажуть, що довга багатосторінкова стаття дозволяє найбільш повно розкрити тему, інші стверджують, що чим довше пост, тим стомніший він для читача.
 
Суть у тому, яким, зрештою, виявиться по довжині текст. Незалежно від того, короткий він або довгий, користувачі зазвичай читають тільки те, що їх може зацікавити. Більше уваги завжди приділяється текстам, які найбільш чітко структуровані, оснащені візуальними прийомами (списками, графіками, таблицями тощо) і тим, мова яких не перевантажена і зрозуміла з одного разу.
 
Для коротких текстів є своя специфіка застосування. Наприклад, для опису товарів не потрібно створювати багатозначні полотна, які на 85% складатимуться з води.
 
Достатньо лише зв'язково, стисло і добре, привабливо надати інформацію про товар чи послугу. Також технічні характеристики чогось не потребують багатослівності, оскільки при написанні довгих технічних текстів потенційний покупець може просто заплутатися і відмовитися від придбання того чи іншого товару.
 
У результаті виходить, що будь-яка довжина тексту має права на існування, тільки з урахуванням деяких обставин. Це означає, що короткі пости більше підходять для технічних описів, характеристики продукції магазинах та оптимізації ресурсів. Довгі тексти будуть більш інформативними та захоплюючими, але читатися будуть лише в тому випадку, якщо відвідувач справді зацікавлений у запропонованій темі.
 
Якщо не збираєтеся писати самостійно, можна найняти професійного копірайтера.
 
- Ти заощадиш мого часу, який зможеш інвестувати з значно більшою віддачею
- Професіонал уже має потрібні знання та навички. Він зможе зробити якісніший пост
- У копірайтера є те, чого ти, насправді, не зможеш купити ні за які шалені гроші. Це справжній досвід.
 
Без нього написати хороший текст, що продає, не так просто!
 
Здається, єдиний мінус у залученні професійного копірайтера – це витрати. Але, насправді, якщо в тебе є вибір: витратити час або гроші, краще витратити гроші. Тож це теж плюс.