Багато хто шукає безкоштовний або практично безкоштовний спосіб робити масову розсилку повідомлень (спаму, іншими словами). Ті, хто втомився шукати або зрозумів, що його компетенції мало для подібної процедури — починають шукати де замовити послугу розсилки спаму. І першим і другим ця стаття буде, безперечно, корисна. Вона заощадить величезну кількість грошей, часу та сил. За допомогою цього методу ви звільните ресурси щоб робити легальні масові розсилки на безліч одержувачів і добре на цьому заробляти. Але перш ніж ви дізнаєтеся про цей спосіб, давайте розберемося, що таке спам, яка в ньому користь і що він може дати саме вам.

Не цитуватиму значення терміну спам-розсилки ви і самі чудово знаєте, що це непрохані, несподівані рекламні листи, в яких відправник намагається щось продати одержувачам, кудись залучити і т.д. Тут важливо не плутати спам з інформаційною розсилкою, яку користувачі підписалися добровільно з тієї чи іншої причини. Інформаційна розсилка не є спамом, хоча, невмілий підхід до неї теж може зіпсувати репутацію відправнику та його розсилки також сприйматимуться як спам.

Є багато підприємців, які намагаються залучити клієнтів, розсилаючи типовий спам. На жаль, це наочно показує, що вони дуже погано розуміють, як працює e-mail маркетинг. Їм здається, що відправивши свій рекламний лист на базу в 10 млн. одержувачів і їм це обійдеться в пару тисяч рублів, отримають десятки та сотні покупок, дзвінків клієнтів. Я вас розчарую… Я працював у багатьох компаніях, які чесно набирали списки передплатників, спілкувалися з ними, балували подарунками, корисною інформацією тощо. Тобто в їхніх списках були тільки ті люди, які знали відправника, можливо, у нього вже щось купували, читали листи, тобто були лояльними до відправника. І такі бази сягали кількох мільйонів передплатників. Але кожного разу, коли ми надсилали лист із пропозицією, то покупок було порівняно мало. Тому я впевнений, що на розсилці спаму заробляють тільки ті, хто розсилає його за гроші.
 Перегляньте будьласка, відео тренінг транспортна логістика, і звісно, відео корпоративний тренінг з продажу онлайн.

Якщо ж ви вирішили що самі розберетеся в технології подібних розсилок, купіть якусь диво-програму або оплатите сервіс для розсилок і за копійки відправлятимете скільки хочете листів, то теж змушений вас розчарувати. На сьогоднішній день усі поштові провайдери дуже швидко та легко визначають спам-розсилки. І не встигнете ви зробити свою першу - як потрапите в бан. І в кращому випадку все ваше розсилання потрапить до папки спам. Заслужено ) У моєму безкоштовному курсі ви дізнаєтеся як правильно організувати свій сервіс розсилки та зрозумієте чому спам не може працювати, продавати та приносити прибуток. А з технічної точки зору організація розсилки спаму своїми силами дуже трудомістка, але практично, що не приносить віддачі, крім випадкових відкриттів і дуже рідкісних переходів.

Саме тому мій рецепт безкоштовного розсилання спаму це "Не витрачати ні часу, ні грошей на спам". Бо з цього зовсім нічого не вийде.

Багато підприємців-початківців думають що спам це швидкий і ефективний спосіб достукатися до потенційних покупців. Здається, що якщо відправити листи мільйону одержувачів за пару тисяч рублів або поколупав пару годин якусь крякнуту програму або скрипт, то напевно можна заробити... На жаль, не все так просто.

На багатьох сайтах розповідається про успішні результати таких розсилок, про те, як хтось заробив мільйони, квартири і т.д. розсилаючи спам. Але це неможливо! E-mail маркетинг вимагає знання та розуміння процесів. Нахропом тут не візьмеш.

У наступних статтях я докладно розповім про основні принципи і як успішно проводити розсилки.