Що це таке, Спам-розсилки – текст, повідомлення, які надіслали адресату без його згоди. Вирушати вони можуть електронною поштою, в СМС, в месенджерах, в особу в соцмережах. Ціль може переслідуватися цілком блага - прорекламувати свій товар або послугу. Однак інструментом користуються шахраї, пропонуючи в тексті перейти за посиланням зі шкідливим кодом або ввести свої персональні дані. Цілі такого спаму всім зрозумілі.

Що таке спам-розсилка?
"Спам" (англ. spam) перекладається як масове розсилання реклами для отримання прибутку з людей, які не погоджувалися на її отримання.

І якщо у світі розсилка спам повідомлень позначає у принципі всю небажану рекламу, то Росії вона в основному асоціюється з небажаною розсилкою листів по e-mail. Хоча у статті ми розберемо більше:
 - спам розсилання E-mail;
 - спам розсилання СМС-повідомлень;
 - Спам розсилання Вконтакте;
- Спам розсилання Viber;
- Спам розсилання WhatsApp.

 Як організувати спам розсилку?

Для будь-якої розсилки потрібна база адрес. Її можна купити (у тому числі в даркнеті) або зібрати самостійно. Як ви відправлятимете по ній листи – вирішуєте самостійно. Це може бути особиста поштова скринька/акаунт у соцмережах, спеціальний сервіс або навчений бот. Щоб ваше повідомлення дійшло до адресата, а пропозиція зрозуміла, слід складати текст без стоп-слів, капслока та інших фішок, що викликають. Але і це не вбереже від можливих штрафів, які, до речі, чималі, до 30 тисяч рублів. Варто лише одному адресату поскаржитися до ФАС РФ. Якщо все так суворо, чому, як і раніше, продовжують розсилати спам?
 Пропонуємо переглянути, відео корпоративні тренінги з продажу, а також, відео тренінг Активні продажі, нові можливості.

Що таке спам-розсилки?
Спам-розсилкою називають будь-яку інформацію, відправлену велику кількість адресатів, які не вимагали її, причому якість та актуальність матеріалу не має значення.

Зазвичай поширенням спам-повідомлень займаються, намагаючись заощадити на рекламі. У більшості ситуацій це не дає бажаного ефекту, а штрафи можуть бути досить великими. Спам також розсилають, прагнучи надіслати інформацію максимальній кількості одержувачів.

Види спам-розсилок
Спам буває небезпечним і безпечним, може розсилатися в автоматичному або ручному режимах. Для автоматичного розповсюдження використовують спеціальні програми.

Безпечний спам служить лише передачі інформації:
 - Звичайна реклама – повідомлення, що сповіщають одержувача про послугу або товар, що розсилаються для залучення нових клієнтів. Такий метод значно відрізняється від справжнього імейл-маркетингу, причому в гірший бік. Найчастіше подібні повідомлення відправляються прямо в Junk mail, а ймовірність того, що одержувач відноситься до цільової аудиторії, дуже мала. Ті, що посилають такого роду рекламу, часто і швидко блокуються. Коротше кажучи, ефект від неї невеликий. Набагато краще використовувати легальні канали, ніж стріляти з гармати горобцями.
 - реклама незаконних товарів чи послуг. Повідомлення такого роду поширені, адже спам-розсилки нелегальні власними силами. Тому піарники, які мають доступу до інших видів реклами, використовують цей спосіб просування своєї продукції чи сервісу.
 - Повідомлення політичної чи соціальної спрямованості. Як правило, містять компромат або заклики до будь-яких дій, які часто незаконні. Небезпечний спам має кримінальні цілі. Такі повідомлення можна відрізнити за наявністю посилань на інші ресурси або файли. Якщо скористатися переходом або завантажити запропоноване, пристрій буде заражено вірусом або програмою-шпигуном, яка може викрасти важливу інформацію.
 - Повідомлення, автор яких маскується під сайт банку, електронний гаманець тощо. Такі листи називають фішингом. Ресурс виглядає як справжній, лише уважно придивившись, можна побачити різницю у написанні адреси. Послання інформує про певну помилку, в результаті якої ви можете втратити значну суму грошей зі свого рахунку, а щоб уникнути цього, необхідно терміново ввести особисті дані. Якщо адресат досить довірливий, щоб це зробити, з'являється справжня проблема, оскільки дані потрапляють до рук злочинців.