Політика сервісу RdlMail щодо протидії розсилки СПАМу

 

RdlMail – це сервіс доставки інформації каналами електронної пошти, яка є незамінним інструментом сучасного маркетингу. За допомогою нашого сервісу ви можете надсилати email-повідомлення своїм передплатникам, клієнтам, колегам тощо. Розсилка небажаних повідомлень за допомогою RdlMail заборонена.

 

Наші розсилки НЕ СПАМ з наступних причин:

 

Усі електронні повідомлення є комерційними пропозиціями та адресовані отримані з відкритих джерел електронні адреси організацій. Під відкритими джерелами маються на увазі ділові довідники, такі як «Жовті сторінки України», «Бізнес-досьє», «УкрБізнес» та ін. Додавання Вами контактної інформації до цих видань передбачало знаходження нових партнерів за допомогою телефонних, поштових чи e-mail контактів.

Усі електронні повідомлення не є СПАМом, оскільки повністю відповідають вимогам Постанови КМУ No. 720 від 09.08.2005 р. та ст. 33 Закону України «Про телекомунікації», які не підпадають під ст. 363-1 КК України.

Всі електронні листи містять необхідні спеціальні технічні заголовки, рекомендовані найбільшими світовими поштовими системами Google Mail, Yahoo Mail та Live/Hotmail (SPF, Precedence, List-Unsubscribe, DKIM/DomainKey, Sender-ID), а також відповідають специфікаціям RFC 2826, RFC та RFC 2919.

Усі листи відправляються зі спеціально створеного ящика, адреса якого у явному вигляді є у заголовках листи, тобто. адреса відправника — реальна, а не підставлена, як у випадку СПАМу.

Листи не містять вірусів, фішингу та жодних інших шахрайських хитрощів.

Кожен отримувач має можливість відписатися від отримання електронних повідомлень.

 

Що ми вважаємо СПАМом

 

тема і текст повідомлення містять хибну, некоректну або інформацію, що вводить в оману;

у тексті листа відсутні контактні дані відправника;

ваше розсилання суперечить статті 363-1 (Розділ XVI Кримінального Кодексу України).

 

Стаття 363-1. Перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку

 

1. Умисне масове розповсюдження повідомлень електрозв'язку, здійснене без попередньої згоди адресатів, що призвело до порушення або припинення роботи електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку, -

 

карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, якщо вони заподіяли значний вред, -

 

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий рядок, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено масове розповсюдження повідомлень електрозв 'язку, які є власністю винної особи.

 

(Доповнено статтею 363 1 згідно із Законом України від 23.12.2004 р. N 2289-IV)

 

Всі користувачі RdlMail зобов'язуються не використовувати сервіс для розсилки СПАМу.