Просування сайту в Google цього року: які методи дійсно працюють, причому ефективно?

Якщо у вас є власний сайт або ви вирішили освоїти для себе нову сферу SEO оптимізації, то вам просто необхідно знати, як просувати сайт у Google цього і наступного року. Адже це світовий лідер пошукового сервісу.

Як просувати сайт у Google у найближчі роки. Робота над функціоналом?

Перед просуванням сайту важливо переконатися, що у вас закінчений та якісний веб-ресурс зі зрозумілим дизайном та інтерфейсом.

Експерти рекомендують провести аналіз та чесно відповісти на кілька питань:
  - чи правильно працює функціонал ресурсу;
  - чи зрозумілий функціонал простого користувача;
  - чи всі розділи сайту працюють та мають якісне наповнення;
  - чи активна кнопка зворотного зв'язку; чи зазначені контакти зворотного зв'язку.

Для вашоъ компаныъ, для вас, перегляньте - відео тренінг управління відділом продажів, також - відео корпоративні тренінги з логістики,  нові технології.

Немаловажну роль відіграє і наявність електронних копій юридичних документів, що підтверджують право на діяльність, у тому числі надання консультаційних послуг.

Ці питання стосуються зовнішнього вигляду сайту та його функціональності.

Другий крок – SEO-аудит сайту, який можна пройти самостійно, скориставшись ресурсами, які представлені в Інтернеті. Фахівці в галузі SEO оптимізації вважають за краще користуватися чекістом Collaborator.pro. Реєстрація на ресурсі безкоштовна, як сам аудит сайту.

Протестувати працездатність сайту можна скориставшись послугою веб-тестувальників, яких можна знайти на біржах фрілансу.
 Маючи нагоду, пропонуємо дізнатись про проування вашого сайту в ТОП 5 - Як підняти сайт в Google, також, просування сайту в ТОП Google чи Яндекс?, і звіно, SEO просування сайту в Google, і як просунути сайт у Гугл?, Нові технології 


    Якісний та інформативний контент.
Легко зайняти лідируючі позиції Google допоможе якісний і інформативний контент вашого сайту. Якщо раніше на сайті з продажу тих чи інших товарів було досить просто розмістити коротку характеристику самого товару, його зображення та вартість, то сьогодні такий сайт мало кого зацікавить і точно не проб'ється у ТОП пошукових систем.

Сьогодні всі пошукові системи детально аналізують текст на сайті. Роботи аналізують довгі запити та смислові значення, що дає можливість зробити просування сайту в Google більш ефективним.

Пам'ятайте, чим більше уваги ви приділите наповненню власного сайту, тим вище шанс піднятися в рейтингу пошуковика.

     Як просувати сайт у Google найближчими роками. Оптимізація.
Сьогодні все більше користувачів інтернету для відвідування сайтів використовують мобільні телефони чи планшети. Тому ваш сайт має бути адаптований під мобільну версію. А з урахуванням того, що Google завершує перехід на індексацію Mobile-First, оптимізація сайту з акцентом на мобільні пристрої є пріоритетною.
 
Інтерфейс мобільної версії повинен бути максимально зрозумілим та зручним, щоб користувачі могли швидко зорієнтуватися у ньому та знайти потрібні дані.

   Безпека.
Google ввів у роботу алгоритм Page Experience Update, який оцінює взаємодію користувачів із сайтами.
 
Для просування ресурсу у пошуковій системі необхідно забезпечити:
  - Стабільність візуальних елементів;
  - швидкість реакції інтерактивних блоків;
  - швидкість завантаження контенту;
  - Надійний захист даних відвідувачів ресурсу;
  - Постійний контроль за роботою антивірусного забезпечення;
  - Своєчасне видалення шкідливих файлів.

   Зовнішні посилання.
Популяризувати сайт можна за допомогою розміщення зовнішніх посилань. Саме від їхньої ефективності залежить, наскільки швидко і часто вас будуть знаходити потенційні клієнти. Для розміщення посилань можна використовувати такі ресурси:
  - соціальні мережі;
  - YouTube та Tik-Tok;
  - відгуки; коментарі під постами, фото та відео;
  - Дошки оголошень; Маркетплейси; веб-каталоги організацій міста;
  - Сайти-партнери.