Ремонт рами з алюмінію та порошкового фарбування.
Рами з порошковим покриттям легко пошкодити або подряпати, оголюючи алюміній унизу.

Наші досвідчені спеціалісти з обробки можуть відтворити точний тон порошкового покриття або лакофарбового покриття, відновити текстуру та змішати її, щоб створити безшовну обробку.

Більші ремонтні роботи після злому та серйозних пошкоджень також підлягають ремонту - просто заповніть форму, щоб отримати кошторис без будь-яких зобов'язань.
Доречи, буде вам цікаво знати, ми пропонуємо Київ ремонт вікон безкоштовно, а також, пластикові вікна, ремонт окон Киев, со скидкой 35 процентов.

 Як ми працюємо:
 -  У нашій швидкій оцінці немає прихованих комісій. Просто надішліть нам кілька деталей про ваші пошкоджені металеві віконні рами, і ми надішлемо вам без жодних зобов’язань кошторис із ціною, щоб усе відсортували. Ми не беремо плату за виклики та не приховуємо додаткових комісій.

 - Ремонт можна замовити на зручний для вас час. Ми тут, коли ви потребуєте нас, тож виберіть найкращий для вас час, і якщо вам знадобиться змінити зустріч, це не проблема. Проте ми просимо попередити нас за 48 годин.

 - Ми будемо тримати вас в курсі кожного кроку. Ви отримаєте повну інформацію про те, хто відвідає вашу зустріч напередодні ввечері, а також сповіщення за день, щоб ви знали, що ми вже в дорозі.

 - Наші висококваліфіковані обробники використовують матеріали професійного рівня. Після прибуття ми повністю перевіримо пошкодження ваших віконних рам. Ми почнемо з ретельного відновлення області, а потім вручну змішаємо колір і текстуру, щоб речі знову виглядали чудово.

  - Ви можете розслабитися з нашою гарантією на ремонт. На всі наші ремонти надається 12-місячна гарантія, тож ви можете спокійно насолоджуватися своїми щойно відреставрованими алюмінієвими або порошковими віконними рамами.