Економічність, "невбиваність" і прийнятна ціна - лише деякі з вимог, які таксисти пред'являють до своєї "робочої конячки". Склали топ авто для таксі на основі побажань водіїв.

За якими критеріями вибирають машину для таксі
Ідеальний автомобіль для комерційних перевезень пасажирів має відповідати багатьом вимогам. Одні іноді суперечать іншим, а отже, до вибору варто підійти ретельно, зважуючи всі «за» та "проти".

По-перше, вирішіть, у якому сегменті працюватимете: економ, комфорт, преміум чи бізнес. Враховуйте, що у різних регіонах машини оцінюють по-різному. У великих містах Skoda Octavia відносять до класу комфорт, а в провінційних преміум.

По-друге, уточніть вимоги до машин таксі у вашому регіоні. Здебільшого вони стосуються віку, але й інші обмеження. Наприклад, у Москві та Підмосков'ї не видадуть дозвіл на автомобіль вітчизняної марки.

По-третє, вивчіть зміни до закону про таксі, які почнуть діяти з 1 вересня. Тепер на дороги міст допускають лише ТЗ певних забарвлень. Яких саме, уточніть у вашому муніципалітеті.

Так, нюансів багато. І, на жаль, усі вони впливають на зростання цін на деякі моделі автомобілів. Тому ретельно обирайте пропозиції щодо автокредитів.
Доречи, ми пропонуємо робота в таксі Покровськ, Мирноград і Київ.

                На що слід звернути увагу при виборі авто?

  - економічність. Прибуток таксиста залежить від витрат на паливо. Наприклад, встановлена ГБО — серйозна перевага.
  - Комфорт. Водій проводить у кріслі по 8–10 годин на добу. Зручне сидіння з регулюваннями та додаткові функції на кшталт датчика дощу зменшать фізичну напругу та загальну втому до кінця зміни.
  - Багажник. Чим він більший, тим краще — іноді доведеться відвозити клієнтів в аеропорт або зустрічати з вокзалу. У багажнику повинні легко поміститися пара великих валіз та власні речі.
  - Дорожній просвіт (по-іншому – кліренс). Якщо дороги в місті залишають бажати кращого, то високий кліренс допоможе довше зберегти підвіску.
  - Доступність запчастин та ремонтопридатність. Машину доведеться часто лагодити. Якщо роботи може швидко виконати будь-який автосервіс, це знизить простий "знаряддя праці".

Для таксиста автомобіль більше, ніж засіб пересування. Це офіс, де він проводить значну частину дня. Підходьте до вибору авто ретельно, щоб робота приносила більше задоволення та менше тривог.