Багато хто не правильно починають це справа! Спам потрібен тільки в одному випадку, якщо ви продаєте який небудь товар або у вас є інтернет магазин. А свій сайт просувати не має сенсу, і є більш кращі способи просування. В інтернеті продають бази Е-мейлів, які зібрані по всій павутині інтернету, і ціна за такий пакет доходить до шестизначних нулів в доларах! 

Як зробити все правильно, якщо ви все таки вирішили зробити розсилку спамом

Це починання приречене на провал, тому що для цього потрібно мати програму для розсилки, а вона коштує грошей. Програми, які є в інтернеті, це мотлох, який валяється роками, якщо і є варті, то вони коштують не малих грошей. Навіть після придбання вам ніхто не дає гарантії, що програма буде якісно робити розсилку! Зараз мало хто клює на яке прийшло повідомлення з зазивають назвами, і в основному не читають їх, бо все можна знайти в інтернеті без особливих зусиль. Але все таки є професійні спамщікі, які розсилають повідомлення і адресати переходять по їх посиланнях в листі.
       Якщо ви все таки вирішили робити масову розсилку через спам, то вам потрібно залучити користувача прийшов йому листом. От не які приклади, коли дуже великий відсоток переходить за посиланнями в листі. Ми пропонуємо семінари Київ, як робити спам розсилки?
     

  Грамотно складаємо заголовки листів!
  1. Сайти знайомств, Однокласники, Вконтакте!
  * * * * * * * * * * * * Вам приватне повідомлення від Ленусік! Текст повідомлення. . . .

  2. Це з форумів!
  * * * * * * * * * * * * Вам приватне повідомлення з форуму! . . . . . . . .

   3. Від злого юзера!
   З твого поштової скриньки йдуть повідомлення, подивися що ти мені написав:

       В повідомленні пишемо посилання з переходом на сайт, якщо перший варіант, то бажано додати фотку. Адже зараз люди в основному не пам'ятають коли і де реєструвалися і залишали свої е-мейли.
       Збирати е-мейли можна збирати у великій кількості на Мой@mail.ru і сайтах, де шукають роботу. А щоб швидше зібрати базу, то не полінуйтеся і пройдіть по сайтам, де шукають роботу, оставте свій е-мейл та оголошення, що пропонуєте роботу, 40 тис.рублей на місяць, РОБОТА ДЛЯ ВСІХ!
І так зберете реальні адреси!
        Якщо користуватися програмою для зборки адрес з інтернету, то вона збере вже не дійсні або які висять в інтернеті не один рік і забиті спамом! Сенсу на них немає посилати повідомлення.
        Ще один важливий момент, потрібно відкрити порт для відправки великих обсягів пошти, у вашого провайдера. І дізнатися сервер, через який будуть отправлятся ваші листи.

facebook google g vk